VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Brány

Naše firma dodává a montuje širokou škálu vjezdových bran, od roku 2007 též vyrábíme kontrukce bran z hliníkových profilů.

 

Brány rozdělují podle způsobu otevírání a zavěšení na tyto varianty:

 

Křídlové brányKřídlové brány

jsou vhodné pro uzavření většiny vjezdů i areálů. Vyžadují minimální připravenost a provozní údržbu. Systém vedení zaručuje bezproblémový pohyb nad vozovkou. Nejčastěji bývají ovládány elektromotory v kombinaci s dálkovým ovládáním a bezpečnostními prvky.

Více

Brány posuvné nesenéBrány posuvné nesené

jsou stabilní a bezpečné pro pohodlí Vašich průjezdů. Vhodné pro průmyslové objekty i rodinné domy. Posuvné brány jsou oblíbené pro svou jednoduchou konstrukci, funkční spolehlivost a značnou úsporu místa. Elegantní řešení pro členitý terén. Brána je tvořena jedním posuvným křídlem. Větší průjezdy lze řešit i dvěma křídly.

Více

Brány posuvné na kolejniciBrány posuvné na kolejnici

jsou jednoduché řešení pro uzavření vjezdu do oplocení, vhodné pro aplikace kde nelze osadit systém posuvné nesené brány z důvodu malého místa pro odsuv. Posuvné brány jsou oblíbené pro svou jednoduchou konstrukci, funkční spolehlivost, značnou úsporu místa a jsou vhodné pro průmyslové objekty i rodinné domy.

Více

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.