VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Výklopná privátní vrata

Výklopná privátní vrata

pdfVýklopná vrata Berry5.57 MB

pdfRádiový systém BiSecur950.77 KB

pdfBrána BiSecur s aplikací pro chytrý telefon3.08 MB

 

Poptávka

 

Výklopná vrata se při otevírání vyklápí spodní částí křídla ven před otvor a při úplném otevření zajíždí celé pod strop. Velmi robustní ocelový rám zaručuje dlouhou životnost a vysokou bezpečnost. Konstrukce je spolehlivě zajištěna proti zřícení a sevření.

 

Dobré důvody pro výrobky Hörmann.

 

Vedoucí firma na trhu má inovace.

 

Flexibilní ochranné kryty a ochranné lišty. Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou flexibilní ochranné kryty nad rameny pák a flexibilní umělohmotné lišty mezi křídlem vrat a rámem. Snižují nebezpečí zhmoždění nebo sevření z nedopatření. Takový vysoký bezpečnostní standard mají jen výklopná vrata Hörmann.

 

Bezpečnostní systém s vícenásobnými pružinami.

 

Pokud by se po mnoha letech některá z pružin na ramenu páky zlomila, ostatní neporušené pružiny vrata udrží. Tak jsou vrata spolehlivě zajištěna proti pádu. Vzdálenost vinutí pružin je přitom tak malá, že i dětské prsty jsou prakticky chráněny před sevřením.

 

Bezpečně otevřeno

 

Po úplném otevření se vrata utlumí na dorazu a v prohlubni kolejnice se bezpečně zastaví.

 

Komfortně uzavřeno

 

Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Díky tomu nezůstane mezi vraty a rámem žádná mezera.

 

Lepší ochrana proti vloupání

 

Jedinečné zamknutí výklopných vrat Horman otočnou závorou pevně zafixuje rohy křídla vrat na rámu a tím je zavře mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je prakticky nemožné. Pomocí volitelné sady pro dodatečnou výbavu umožňující jednoduchou svépomocnou montáž můžete vrata zamknout ještě nahoře.

 

Moderní dálkové ovládání pro pohony garážových vrat a vjezdových bran.

 

Dvousměrné a mimořádně bezpečně zašifrované dálkové ovládání BiSecur je k dispozici pro techniku orientovanou na budoucnost k pohodlné a bezpečné obsluze garážových vrat, vjezdových bran, osvětlení a k dalším funkcím.

 

Pohodlné a bezpečné díky dvousměrné rádiové technice.

 

Už nikdy nemusíte za větru a deště vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou vrata zavřená. Jediným stisknutím tlačítka na dálkovém ovladači HS 5 BS poznáte podle barvy LED, zda jsou vaše garážová vrata zavřená. Na přání se dalším stisknutím tlačítka vrata zavřou. (Při obsluze bez přímého dohledu na vrata je nutná přídavná světelná závora.)

 

Se stabilním dosahem, bez rušení

 

Nově vyvinutá, extrémně bezpečná metoda šifrování BiSecur Vám nabízí jistotu, že nikdo cizí nemůže zkopírovat váš rádiový signál. Metoda byla vyzkoušena a certifikována bezpečnostními odborníky Ruhrské university Bochum a je stejně bezpečná jako internetové bankovnictví.

 

Exkluzivní dálkové vysílače

 

Nové, exkluzivní dálkové ovladače BiSecur přesvědčují kromě černého nebo bílého povrchu s vysokým leskem se vzhledem klavírového laku také elegantním tvarem, který obzvláště příjemně padne do ruky. Dálkové ovladače Hörmann BiSecur byly mezinárodní porotou vyznamenány za exkluzivní design.

 

Automatické zajištění vrat

 

Jsou-li vrata zavřena, současně se automaticky uzamknou a tím jsou účinně chráněna proti vypáčení. Tato jedinečná uzamykací automatika působí mechanicky a funguje tudíž i při výpadku proudu.

 

ProMatic Akku

 

U prefabrikovaných garáží a garážových prostorů bez přípoje elektřiny jsou nejjednodušším řešením vrata ProMatic Akku. Přenosný akumulátor napájí pohon proudem a pomocí normálního přípoje proudu v domácnosti se opět nabije. S volitelným solárním modulem navíc ušetříte za elektřinu, neboť akumulátor se sám nabíjí prostřednictvím sluneční energie.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.