VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Rolovací privátní vrata

Rolovací privátní vrata

pdfRolovací vrata RollMatic1.85 MB

pdfRádiový systém BiSecur950.77 KB

pdfBrána BiSecur s aplikací pro chytrý telefon3.08 MB

 

Poptávka

 

Vrata RollMatic se otevírají svisle a v garáži nezabírají téměř žádné místo. Díky tomuto konstrukčnímu principu nabízejí maximum místa v garáži i k parkování před ní. Také prostor u stropu zůstává volný, můžete jej tedy využít.

 

Optimální při modernizaci

 

Tvar garážového otvoru nehraje u garážových rolovacích vrat žádnou roli. Ať je obdélníkový, zkosený, nebo se jedná o kruhový oblouk nebo výseč. Rolovací vrata Hörmann RollMatic se vejdou vždycky.

 

Technika, která přesvědčí

 

Osvědčená technika tažných pružin podporuje pohon při otevírání a zavírání vrat. Tím se šetří mechanika pohonu. V případě nouzového otevření lze vrata snadno otevřít ručně. Ruční klika k tomu není nutná. Dvojitá vedení lana navíc vrata zajišťují před pádem.

 

Bezpečné uzamknutí bránící vloupání zajišťuje speciální uspořádání profilů na navíjecí hřídeli. Díky této mechanice prakticky nelze plášť vrat odsunout.

 

Standardně s pohonem

 

Pohon je upevněn mimo konzoly, a proto je snadno udržovatelný. Rozjezdy i zastavení vrat RollMatic jsou mimořádně pozvolné a nehlučné, což je vůči vratům šetrné. Díky kompenzaci pomocí pružin a spolehlivé vypínací automatice je dodatečné zajištění před zavírací hranou nadbytečné. Vnitřní spínač a osvětlení garáže jsou integrovány ve skříni řídicí jednotky.

 

Možnosti ztvárnění pro libovolný vkus.

 

Rolovací vrata RollMatic firmy Hörmann se dodávají ve vybraných barvách – sladěných se vzhledem fasády domu. Ať je to klasická provozně bílá, jedna z oblíbených přednostních barev, nebo stylový dekor Decograin, vždy rozhoduje vaše individuální obliba a styl vašeho domu.

 

Povrchy Decograin s výrazným vzhledem dřeva

 

Dva povrchy Decograin s dekory Zlatý dub a Rosewood mají vzhled téměř nerozeznatelný od dřeva. Dávají vratům teplé, přirozené rysy.

Pokrytí hliníkových vrat fólií odolnou proti ultrafialovému záření dává hliníkovým vratům vzhled přírodního dřeva. Díky speciální povrchové ochraně zůstane krásný vzhled vrat zachován po dlouhá léta.

 

Hladký povrch

 

Ve srovnání s drážkovanými motivy jiných výrobců působí hladký povrch hliníkových profilů moderně a elegantně. Plášť vrat je díky tomu méně citlivý na nečistoty a dobře se čistí. Kvalitní pokrytí na vnější i vnitřní straně vrat zajišťuje dlouhodobě jasné barvy odolné proti povětrnosti.

 

Profil s tepelnou izolací

 

Dutý prostor profilu je vyplněn stoprocentně bezfreonovou tuhou polyuretanovou pěnou pro dobrou tepelnou izolaci a klidný chod vrat.

 

Prvky prosklení

 

Prvky prosklení přinášejí do garáže denní světlo. Umělohmotné tabule jsou navrženy v kompletní šířce profilu, jejich počet vyplývá z příslušné šířky vrat. Vrata mohou být vybavena maximálně deseti profily s prosklením.

 

Bezpečnostní charakteristiky dle evropské normy EN 13241-1 Technika tažné pružiny se systémem pružina v pružině

 

Rolovací vrata Hörmann RollMatic s dvojitými tažnými pružinami a dvojitými drátěnými lany zajišťují křídlo vrat před zřícením, a to v každé poloze vrat. Díky patentovanému systému pružina v pružině a průhlednému ochrannému krytu nemůže být zlomená pružina vymrštěna a nikdo nebude zraněn.

 

Integrované mechanické zajištění proti zvednutí

 

Speciální postavení lamel na navíjecí hřídeli a spojení s pohonem zajišťují vrata RollMatic proti násilnému zvednutí zvenku. Pokusy o vloupání jsou tím značně ztíženy. Ruční otevření zevnitř v případě nouze je samozřejmě možné.

 

Nízké nároky na montáž

 

Rolovací vrata RollMatic lze rychle a jednoduše namontovat. Do prostoru garáže se umístí boční vodicí kolejnice, konzola překladu a pohon. Poté se plášt vrat pomocí pásů bez námahy pohonem vytáhne na navíjecí hřídel a zajistí. Náročné seřizovací práce odpadají.

 

Automaticky nebo ručně ovládaná

 

Rolovací garážová vrata RollMatic Hörmann se otevírají lehce a bezpečně. Ať přímo rukojetí na vratech u ručně ovládaného provedení, nebo pohodlně stisknutím tlačítka přímo z auta u automatických vrat RollMatic: díky vyzrálé technice se garážová vrata vždy otevřou lehce a bezpečně.

 

Standardně s pohonem a řídicí jednotkou

 

U rolovacích vrat RollMatic jsou vrata, pohon a řídicí jednotka optimálně vzájemně sladěny a zkoušeny jako funkční jednotka. Integrovaný pozvolný rozjezd a pozvolné zastavení pohonu zajišťuje klidný chod vrat a šetrnost vůči vratům. Jednoduše přístupná skříň pohonu usnadňuje údržbu. Řídicí jednotka je kompletně vybavena tlačítky a osvětlením.

Standardně dodávané nouzové odemknutí pomocí tažného lanka: vrata lze po aktivaci snadno nasunout, klika není zapotřebí.

Spolehlivá vypínací automatika zajišťuje zavírací hranu a vrata při výskytu nenadálých překážek ihned zastaví. Díky tomu není dodatečné zajištění před zavírací hranou nutné.

 

Ručně ovládaná rolovací vrata

 

Jednoduché ruční otevírání. Díky podpůrnému vyrovnávání tažnými pružinami lze garážová rolovací vrata Hörmann v ručním provozu snadno ručně otevírat a zavírat zevnitř i zvenku. Zvenku rukojetí, zevnitř řetězovým kladkostrojem.

 

Ruční uzamknutí vrat

 

Ručně ovládaná rolovací vrata se mechanicky zamykají vnitřní a vnější rukojetí a také zámkem. Pevné kovové čepy z tlakového zinkového odlitku se přitom zachycují vpravo i vlevo do úchytu spojeného se zárubní vrat.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.