VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Odsuvná sekční privátní vrata

Odsuvná sekční privátní vrata

pdfSekční vrata do boku3.37 MB

pdfRádiový systém BiSecur950.77 KB

pdfBrána BiSecur s aplikací pro chytrý telefon3.08 MB

 

Poptávka

 

Řešení umožňující jednoduchý průchod osob při částečném otevření vrat. Komponenty, ze kterých jsou tato vrata vyráběna, jsou shodné s průmyslovými vraty určenými pro vysoké provozní zatížení. Od průmyslových vrat se liší pouze svým vzhledem a použitým pohonem. Jejich konstrukce a povrchová úprava zajišťují dlouhou životnost a vysokou provozní užitnost.

 

Dvojité vodicí kladky

 

Panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou jsou bezpečně a precizně vedeny nahoře stabilními dvojitými vodicími kladkami a dole v zaoblené podlahové kolejnici. Díky konstrukci, která je na obou koncích otevřená, lze podlahovou kolejnici snadno čistit.

 

Ochrana proti sevření prstů zvenku i zevnitř

 

Tvar článků vrat optimálně přizpůsobený přechodům lamel a závěsů zabraňuje sevření prstů.

 

Dvojité automatické vypínání

 

Spolehlivé automatické vypínání je účinné jak při otevírání, tak při zavírání vrat. Při výskytu nečekaných překážek v prostoru otevírání a na kolejnicích na stěně se vrata ihned zastaví. Tak jsou osoby chráněny před zraněním a vozidla nebo věci se nepoškodí.

 

Rychlejší přístup do garáže

 

Pro průchod osob se boční sekční vrata mohou rychle a jednoduše a také jen částečně otevřít. Tak projdete do garáže rychleji, například pro vyzvednutí jízdního kola.

 

Pohodlně s automatickým částečným otevřením

 

U vrat s pohonem je možno šířku průchodu pro osoby individuálně nastavit. Obsluha se provádí pomocí dálkového ovladače nebo volitelného madla vrat s rádiovým modulem.

 

Standardně tepelně izolovaná

 

Sendvičové panely o tloušťce 42 mm vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují velmi dobrou zvukovou i tepelnou izolaci a vysokou stabilitu křídla vrat.

 

Komfortní dotazování na polohu vrat

 

Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou vrata zavřena. Po stisknutí tlačítka indikuje barva LED na dálkovém ovladači HS 5 BS polohu vrat. Na přání vrata zavřete dalším stisknutím tlačítka. 
Upozornění: Při obsluze bez přímého dohledu na vrata je nutná přídavná světelná závora.

 

Automatická funkce integrovaných dveří u vrat s pohonem

 

Individuální částečné otevření, šířku průchodu lze jednoduše nastavit na pohonu. Například úzký průchod jen pro osoby nebo širší průchod pro jízdní kolo, motocykl nebo kolečko.

 

Velmi snadná obsluha

 

Krátká aktivace madla a vrata jedou automaticky do nastavené polohy. Další aktivace vrata opět zavře.

 

Jednoduchá montáž.

 

Zárubeň bočních sekčních vrat se jednoduše sešroubuje a může pak být kompletně upevněna na stěnu garáže. Montáž při nedostatku prostoru s bočním dorazem jen 140 až 450 mm umožňuje kování DS (viz obrázek vlevo) s dvojitými bočními vodicími kolejnicemi.

 

Přesný chod vrat

 

Dvojité vodicí kladky z umělé hmoty odolné proti otěru jezdí na hliníkové kolejnici bezpečně a přesně a zabraňují vykolejení lamel vrat. Navíc zajišťují lehký a tichý chod vrat, takže vrata lze i ručně jednoduše otevřít. Stabilní spojovací závěsy na vodicích kladkách a mezi lamelami o tloušťce 42 mm vyplněnými polyuretanovou pěnou zajišťují vysokou stabilitu křídla vrat.

 

Dobře utěsněno

 

Trvale elastická těsnění odolná proti povětrnosti na bocích a v prostoru překladu zárubně vrat zadrží vítr a déšť venku. Boční těsnění optimálně uzavře hranu vrat velkoobjemovou profilovou hadicí. Navíc těsnění mezi jednotlivými lamelami a na spodní straně zajišťují dobrou těsnost vrat.

 

Bezpečně zamknuto

 

Pomocí horního a spodního vedení vrat se vrata zavírají velmi přesně. Dva přídavné háky na boku vrat pevně spojují konec křídla vrat s boční zárubní. Navíc toto mechanické zajištění prakticky zabraňuje vypáčení vrat. Pro zlepšení obrany proti vloupání mohu být ručně ovládaná vrata volitelně vybavena trojitým uzamknutím na zavírací hraně.

 

Dobré vedení

 

Spodní hliníková vodicí kolejnice bezpečně vede lamely vrat a zabraňuje vychýlení lamel. Díky ploché konstrukci o výšce jen 25 mm není průjezd nebo průchod ztěžován. Konstrukce, která je na bocích otevřená, zjednodušuje čištění podlahové kolejnice od nečistot a listí.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.