VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vratapdfKatalog - průmyslová sekční vrata4.45 MB

 

Poptávka

 

Sekční průmyslová vrata se otvírají svisle nahoru a poskytují tak prostor před vraty i za vraty. Lamely vrat se ukládají pod stropem naplocho, přes otvor svisle nebo podle sklonu střechy.

 

Sekční průmyslová vrata Hörmann konstrukční řady 40 jsou vyrobena z oceli, kombinace ocel/hliník nebo z hliníku. Vrata přesvědčují jedinečnou šíří programu, špičkovým designem vrat a certifikovanou bezpečností.

 

U sekčních průmyslových vrat Compact se jednotlivé lamely skládají svisle hned za překladem. Velmi malá hloubka zasunutí je obzvlášť výhodná u hal s osvětlovacími kopulemi, skleněnými střechami a skleněnými fasádami.

 

Nejvyšší odolnost proti poškrábání Vrata s umělohmotným prosklením DURATEC vzdorují silnému namáhání v drsném průmyslovém prostředí a trvale si uchovávají průhlednost. Speciální povrchová úprava v kvalitě automobilových reflektorů chrání tabuli před stopami nečistot a poškrábáním.

 

ThermoFrame

Vytápěné haly potřebují dobře tepelně izolovaná průmyslová sekční vrata. Průmyslová sekční vrata Hörmann dostanete volitelně s připojením zárubně ThermoFrame pro tepelné oddělení zárubně a zdiva. V rata DPU jsou standardně dodávána s ThermoFrame. Těsnicí chlopně navíc chrání na obou stranách vrat a v horním prostoru vrat před ztrátami tepla nebo chladu. Tak zvýšíte hodnotu tepelné izolace až o 36 %.

 

Integrované dveře bez vysokého prahu Ulehčení průchodu osob zajišťují integrované dveře s velmi plochým prahem z ušlechtilé oceli. U vrat do šířky 5510 mm je práh uprostřed jen 10 mm a na okrajích 5 mm vysoký. Riziko klopýtnutí se tím značně snižuje a přejíždění koly je snazší. Za určitých předpokladů mohou být integrované dveře Hörmann bez vysokého prahu dokonce používány jako únikové dveře a dveře pro bezbariérové stavby.

 

Komponenty z vlastního podniku

 

U firmy Hörmann dostanete pohony a řídicí jednotky z vlastního vývoje a výroby. Díky tomu jsou jednotlivé komponenty navzájem přesně přizpůsobeny a zaručují vysokou funkční bezpečnost vrat. Jednotná koncepce obsluhy a sedmisegmentový displej usnadňují každodenní používání. Také montáž je usnadněna díky stejnému rozměru skříní a kabelových sad.

 

2 tloušťky lamel

 

Robustní lamely o tloušťce 42 mm (SPU F42)

 

Vrata Hörmann s lamelami o tloušťce 42 mm vyplněnými polyuretanovou pěnou jsou zvláště robustní a poskytují dobrou tepelnou izolaci. Lamely o tloušťce 80 mm s nejlepší tepelnou izolací (DPU) Tepelně dělené lamely o tloušťce 80 mm u vrat Hörmann DPU poskytují velmi vysokou tepelnou izolaci. Vynikající hodnoty tepelné izolace se dosahuje díky přerušenému tepelnému mostu ocelových lamel. Tím se snižuje tvoření kondenzované vody na vnitřní straně vrat.

 

2 povrchy lamel

 

Povrchy lamel u ocelových vrat nebo vrat s lamelovým podstavcem jsou založeny na žárově pozinkovaném ocelovém plechu a přilnavém základovém nástřiku (2K PUR), který vrata chrání před povětrnostními vlivy. Odolný povrch Stucco (SPU F42, DPU, APU F42, APU F42 S-Line) Reliéf Stucco mimo to dává povrchu vrat stejnoměrnou strukturu, na které nejsou nápadné drobné škrábance nebo skvrny. Ušlechtilý vzhled díky povrchu Micrograin (SPU F42, APU F42, APU F42 S-Line) Povrch Micrograin přesvědčuje svým hladkým povrchem a charakteristickou jemnou strukturou linek. Tento povrch vrat ladí obzvlášť dobře s moderními fasádami, které se vyznačují čistými tvary. Vnitřní strana vrat je obecně dodávána s povrchem Stucco šedobílé barvy, RAL 9002.

 

Barva se stává stále důležitějším prvkem pro získání sympatií vůči firmě.

 

Jsou k tomu vhodná právě barevná halová vrata. U firmy Hörmann dostanete základní nástřik všech průmyslových sekčních vrat ve 14 zvýhodněných barevných odstínech a asi v 200 barvách stupnic RAL a NCS. Lakování za mokra na vnitřní i vnější straně, popřípadě metoda coil coating u dvoustěnných lamel 42 mm v přednostních barevných odstínech, zajišťují vysoce jakostní, dlouhotrvající nabarvení – tak zůstanou vaše vrata dlouho krásná. Tmavým barvám je vhodné se u dvoustěnných ocelových vrat obrácených ke slunci vyhýbat, protože prohnutí lamel, ke kterému by mohlo docházet, může omezovat funkci vrat (bimetalový jev). Bez pokrytí ve výrobním závodě jsou dodávány pozinkované rámy zárubní a kování. Volitelně s pokrytím dostanete eloxované profily integrovaných dveří a zasklívací lišty. Rámy sekčních a sendvičových oken jsou obecně černé. Zesílení vratových křídel a koncové úhelníky jsou dodávány zpravidla v šedobílém odstínu, RAL 9002.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.