VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Sekční privátní vrata

Sekční privátní vrata

pdfSekční garážová vrata9.57 MB

pdfŘešení modernizace sekčních vrat505.58 KB

 

Poptávka

 

Sekční vrata se otevírají svisle a zajíždí úsporně pod střechu. Skládají se ze 4 - 6 stejně vysokých sekcí (lamel), které jsou seskládány na výšku otvoru do vodících kolejnic,nejčastěji se zalamujích pod úhled 90° pod strop. Tento konstrukční princip Vám poskytne maximum místa v garáži a k parkování před garáží. Montáží za otvorem uvolní sekční vrata Hörmann téměř celý průjezd. To oceníte zejména u větších vozidel jako dodávek, transportérů a terénních vozidel.

 

U starších výklopných vrat je vjezd a výjezd často milimetrovou záležitostí. Díky šířce průjezdu zvětšené až o 14 cm můžete parkovat i s moderními, širšími osobními a terénními auty mnohem pohodlněji.

 

Tři tloušťky panelů, jedna kvalita.

 

Ocelová sekční vrata Hörmann dostanete ve třech tloušťkách panelů, přizpůsobená vašim individuálním požadavkům.

 • Jednostěnná vrata LTE jsou cenově nejpříznivější variantou ideální pro volně stojící garáže, které nepotřebují žádnou tepelnou izolaci.
 • Dvoustěnná vrata EPU ( pouze akční zvýhodněné modely ) s dobrou tepelnou izolací jsou vhodným řešením v případě, kdy je garáž součástí domu.
 • Dvoustěnná vrata LPU nabízejí nejlepší možnou polyuretanovou izolaci. Jsou vhodná, chcete-li garáž navíc využívat například jako místnost pro provozování hobby nebo snížit náklady na energie. Lamely o tloušťce 42 mm navíc zajišťují větší stabilitu a příjemně klidný chod.

 

Ušetřete na nákladech za topení.

 Trvale elastická těsnění odolná proti povětrnosti na všech čtyřech stranách sekčních vrat Hörmann zadrží vítr a déšť venku. Dvoustěnná vrata mají mezi jednotlivými lamelami vrat navíc kvalitní střední těsnění. Podlahové těsnění vyrovnává díky velkoryse dimenzované profilované hadici podlahového těsnění i menší nerovnosti.

 

Rozhodněte se mezi atraktivními povrchy odolnými proti povětrnostním podmínkám u ocelových vrat:

 • Woodgrain
 • Silkgrain
 • Micrograin
 • Decograin

Povrchy jsou optimálně chráněné proti korozi, dešťové kapky se od nich odrážejí a do značné míry je zabráněno tvoření šedého závoje.

 

Ocelová sekční vrata a vedlejší dveře Hörmann s povrchem Woodgrain, Silkgrain a Micrograin se standardně dodávají v cenově mimořádně příznivé barvě provozně bílá, v 15 přednostních barvách za stejnou cenu a asi v 200 barvách stupnice RAL.

 

Dostupné barevné a povrchové varianty naleznete v katalogu zde.

 

Jsou-li vrata zavřena, současně se automaticky uzamknou a tím jsou účinně chráněna před vypáčením.

Tato jedinečná uzamykací automatika působí mechanicky, a proto funguje i při výpadku proudu. Konstrukce je zabezpečena proti zřícení či samovolnému zavření při výpadku proudu. Světelné závory nedovolí zavření pokud nejsou vrata volná.

 

Široké příslušenství zaručí pohodlí i bezpečí. 

Pro otevření vrat můžete využít různé druhy ovládacích prvků. Nejzákladnějším je dálkové ovládání které lze zabudovat i přímo do vozu. Samozřejmostí je také možnost použití kódovací klávesnice, klíče na omítku, transpondérového spínače nebo snímače otisku prstů. Vrata lze doplnit osvětlením nebo baterií pro případ výpadku elektrického proudu.

 

Pokud se rozhodnete pro sekční vrata Hörmann máte na výběr:

 • Čtyři atraktivní povrchy s mnoha barevnými možnostmi
 • Šest povrchů s dekorem pro harmonické ztvárnění vrat
 • Designové kazety
 • Masivní dřevěné kazety s drážkami
 • Masivní dřevěné kazety s motivy
 • Prosklení jednotlivých kazet
 • S integrovanými dveřmi s nízkým prahem
 • Dveře i vrata ve stejném designu

 

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.