VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Samozavírače dveří

Samozavírače dveří GEZE

 

GEZE je předním světovým výrobcem stavebního kování určeného především pro ovládání výplní otvorů – dveří, oken a nadsvětlíků. Produkty tohoto výrobce v sobě spojují praktickou funkčnost s atraktivním designem a přinášejí spolehlivé řešení pro vaše dveře a okna.

Zavírače dveří GEZE mají jednoduchou montáž a jsou dostupné ve velkém množství typů vhodných a určených pro různé způsoby montáže na dveře nebo zárubeň. Technické a konstrukční vlastnosti dveřních zavíračů zaručují bezpečnost a spolehlivost s minimálními nároky na údržbu po dlouhá desetiletí

 

ts 4000

Horní jednokřídlé zavírače dveří

Zavírače GEZE s horní montáží pro jednokřídlé dveře se připevňují na dveřní křídlo a zárubeň.

Portfolio horních jednokřídlých zavíračů firmy GEZE tvoří ramenové samozavírače, lištové samozavírače a integrované lištové zavírače pro kyvné i dorazové dveře. Výběr konkrétního typu závisí na požadavcích zákazníka a účelu, který má zavírač plnit. V nabídce lze najít jak typy pro interiérové dveře, tak typy pro dveře vstupní a protipožární. Střídmý design a různé varianty barevného provedení vhodně doplní každé architektonické řešení.

Horní dvoukřídlé zavírače
Samozavírače GEZE pro dvoukřídlé dveře zajišťují jejich spolehlivé uzavření a optimální koordinaci chodu jednotlivých dveřních křídel.

ts500

Zemní zavírače GEZE se instalují do podlahy a slouží k ovládání jednoho dveřního křídla.

Nabídku zemních zavíračů tvoří dvě řady typů zavíračů GEZE TS 500 N a TS 550 N, které jsou obě určeny pro dorazové i kyvné dveře. Volba vhodného typu zavírače závisí především hmotnosti a šířce dveřního křídla a na požadovaném úhlu otevírání a aretace.

 

Podle způsobu montáže lze použít na dorazové i kyvné dveře. Součástí dodávky je vana z pozinkovaného plechu.Nerozlišuje pravé a levé dveře.Vhodný pro vstupní dveře.

 

Pro získání dalších informací nebo kalkulace nás prosím kontaktujte.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.