VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

O firmě

JVP system s.r.o. je největším prodejcem vratové techniky Hormann v Západních a Jižních Čechách. Středisko Plzeň zajišťujeme profesionální dodávku, montáž a servis dveří a vrat v Plzni a celém plzeňském kraji.

 

Dodáváme kompletní sortiment produktů vrata a bran: výklopná, sekční vrata, sekční stranově odsuvná , rolovací, křídlová, rychloběžná jak pro soukromý sektor, tak i průmysl. Dále dodáváme vrata pro speciální aplikace - jeřábové dráhy, hangárová vrata , neprůstřelná vrata, tunelová vrata , mrazírenská vrata, protipožární vrata , protihluková vrata, textilní požární uzávěry.

 

Automatické dveřní systémy umožňují řešit náročné požadavky investorů na komfortní bezdotykovou obsluhu vstupů s využitím nejmodernější techniky a elektroniky, při zachování vysoké bezpečnosti provozu i zabezpečení objektu. Nabídka firmy zahrnuje výraznou měrou i dodávky automatických vjezdových brán pro uzavírání objektů a silničních závor pro řízení provozu.

 

Firma, původně jako rodinná, se vyprofilovala do obchodně-montážní společnosti s vlastní výrobou vjezdových brán a ocelových konstrukcí. Rozvoj činností byl plynulý a trvale rostoucí. Od roku 2000 patří firma mezi autorizované prodejce společnosti HÖRMANN, která je největší producent vratové a nakládací techniky v Evropě.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.