VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Brány posuvné na kolejnici

Brány posuvné na kolejnici

Poptávka

 

Jednoduché řešení pro uzavření vjezdu do oplocení, vhodné pro aplikace kde nelze osadit systém posuvné nesené brány z důvodu malého místa pro odsuv. Posuvné brány jsou oblíbené pro svou jednoduchou konstrukci, funkční spolehlivost, značnou úsporu místa a jsou vhodné pro průmyslové objekty i rodinné domy. Elegantní řešení pro omezený prostor nebo extrémní rozměry a cenově výhodné. Brána je standardně tvořena jedním posuvným křídlem. Větší průjezdy lze řešit i dvěma křídly s odsuvem do protilehlých stran, což je výhodné pro řízení jízdních směrů a je to rovněž rychlé otevření plného průjezdu. V případě výpadku napájení je snazší manipulace s lehčí dělenou bránou než masivní bránou v celé délce.

 

Provedení:

  • mechanické - ruční s použitím madla a hákového zámku pro bezpečné uzavření.
  • automatické - pohon křídla zajišťuje elektromotor s možností programování všech parametrů pro přesný a bezpečný chod vrat. Standardně je pohon dodáván s bezpečnostními prvky a dálkovým ovladačem. Pohyb brány je zajištěn z motoru přes ozubený hřeben.

Všechny typy vjezdových brán vyrábíme na míru dle přání a potřeb zákazníka, s ohledem na provozní požadavky.

 

Použitý materiál: hliníkový, nebo ocelový jekl-profil, který je doplněn různými druhy výplní. Povrchová úprava: barevné odstíny dle RAL, přírodní hliník, žárový zinek, základová barva.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.