VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Rychlobežná průmyslová vrata

Rychlobežná průmyslová vrata pdfKatalog - rychloběžné vrata3.69 MB

 

Poptávka

 

Rychloběžná průmyslová vrata Hörmann se používají ve vnitřních prostorech nebo jako venkovní uzávěr k optimalizaci dopravního toku, k zlepšení klimatu v místnostech a k úsporám energie.

 

Charakteristické pro tato vrata jsou vysoká tepelná izolace, vysoká rychlost otvírání a standardní světelná mříž. Žárově pozinkované dvoustěnné lamely s elegantním povrchem Micrograin jsou v závislosti na provedení bezdotykově vedeny do spirály nebo do vodicích kolejnic.

 

Flexibilní rychloběžná vrata Hörmann jsou konstruována pro bezpečný, hospodárný a dlouhodobý provoz vrat. Díky standardně dodávané bezpečnostní světelné mříži nejsou na vratech nutné žádné instalace, jako je např. zajištění před zavírací hranou. Tím jsou vrata obzvlášť příznivá pro montáž a servis.

 

Bezkontaktní bezpečnost

 

Bezpečnostní světelná mříž integrovaná do zárubně hlídá zavírací rovinu křídla vrat až do výšky 2500 mm. Další instalace na vratech jsou tudíž zbytečné (např. zajištění před zavírací hranou nebo světelná závora). Využijte této vyšší bezpečnosti a rychloběžných vrat s velmi snadnou montáží a servisem.

 

Standardně dlouhá životnost a vysoká hospodárnost

 

Standardně dodávaná řídicí jednotka s frekvenčním měničem snižuje zatížení veškeré mechaniky vrat a zaručuje tichý chod vrat téměř bez opotřebení. Díky vysoké otvírací a zavírací rychlosti jsou optimalizovány provozní průběhy a snižovány tepelné ztráty. Navíc odlehčíte celou mechaniku vrat pozvolným rozjezdem a pozvolným zastavováním a mnohonásobně tak prodloužíte životnost vrat.

 

Ocelové lamely stejnoměrně vyplněné pěnou

 

Žárově pozinkované dvoustěnné lamely vyplněné polyuretanovou pěnou poskytují obzvlášť vysokou tepelnou izolaci. Z toho pro vrata vyplývá hodnota U. Vrata jsou dodávána standardně v odstínu bílý hliník (RAL 9006). Na venkovní straně působí přesvědčivě jemný linkový profil povrchu Micrograin, na vnitřní straně jsou lamely opatřeny povrchem Stucco.

 

Volitelné prosklení

 

Dvojité prosklení DURATEC o tloušťce 26 mm zaručuje vysokou odolnost proti poškrábání a dobré izolační hodnoty. Hliníková příčková konstrukce v přírodním odstínu E6 / EV 1 rozděluje prosklení stabilizujícími můstky. Na přání dodáváme i trojité prosklení DURATEC pro ještě lepší tepelnou izolaci.

 

Žádný výpadek po kolizi díky podlahovému profilu SoftEdge Inovační technika vrat SoftEdge zabraňuje poškození a tím vyvolaným prostojům vratového zařízení. K nákladným opravám, jako u tuhých podlahových profilů, nedochází. SoftEdge zajišťuje bezporuchový průběh provozu výroby.

 

Spínač FunkCrash

 

Spínač FunkCrash je skrytě umístěn v uzavíracím profilu SoftEdge. Jestliže je podlahový profil v případě nárazu vytlačen z vodicí kolejnice, vyšle spínač FunkCrash signál do řídicí jednotky: Vrata se ihned zastaví. Tím jsou splněny požadavky normy DIN EN 13241-1.

 

Plně transparentní za účelem získání více dopadajícího světla

 

Plně průhledná rychloběžná vrata V 6020 TRL jsou za účelem většího množství dopadajícího světla vhodná jako venkovní vrata, ale pro lepší průhled také jako vnitřní vrata. Průhledný plášť o tloušťce 4 mm propouští světlo do místností a zajišťuje tak příjemně světlá pracoviště. Při použití jako vnější uzávěr doporučujeme těžké částečně průhledné provedení. Vidět, co se blíží Transportní cesty jsou díky nerušenému vizuálnímu kontaktu bezpečnější. Plně průhledné pláště dostanete do velikosti vrat 25 m2; od 25 m2 jen tkaninové pláště, volitelně s průhledem. Zajištění proti větru Zajištění proti větru z pružinové oceli se kromě standardního napínacího a tažného mechanismu stará o potřebnou stabilitu pláště. 

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.