VRATA PLZEŇ

NEJVĚTŠÍ AUTORIZOVANÝ PRODEJCE VRAT A DVEŘÍ HÖRMANN PRO PLZEŇ A ZÁPADNÍ ČECHY

Rolovací průmyslová vrata

Rolovací průmyslová vratapdfKatalog - rolovací vrata a mříže4.51 MB

 

Poptávka

 

Průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann jsou vyráběná z hliníku, oceli a ušlechtilé oceli. Díky geniálně jednoduché konstrukci s malým počtem součástí jsou obzvlášť hospodárná. Jsou to uzávěry, které se osvědčují v každodenním provozu. Průmyslové rolovací mříže

 

Průmyslová rolovací vrata a rolovací mříže zabírají nad otvorem velmi málo místa. Svinou se kompaktně za překladem. Na bocích a v prostoru stropu se neztratí žádná cenná plocha haly.

 

Inovační technika tažných pružin bezpečná o osvědčená

Ruční otvírání a zavírání vrat je s technikou tažných pružin značně ulehčeno. Rolovací vrata / rolovací mříže SB až do velikosti 5000 × 4500 mm mohou být otvírána a zavírána s malým vynaložením síly U rolovacích vrat / rolovacích mříží s volitelným pohonem šetří technika tažných pružin mechaniku vrat.

 

Dokonale vzájemně sladěno

 

Bezporuchový provoz rolovacích vrat / rolovacích mříží zajišťuje přesné sladění komponent vrata, pohon a řídicí jednotka. Protože celé řešení vrat pochází od jednoho výrobce, je vzájemné působení optimálně sehráno. Rolovací vrata a rolovací mříže Hörmann znamenají dlouhou životnost a funkční bezpečnost, vyznačují se však také velkou mírou snadnosti údržby.

 

Velmi malý potřebný prostor u překladu a lepší těsnost Rolovací vrata Hörmann classic s volitelným systémem ZAK uzavírají těsněji. Systém ZAK posouvá svazek na konzolách a vede plášť rolovacích vrat přesně tak, aby stále zajížděl svisle do vodících kolejnic. To šetří vrata a zajišťuje menší hluk za provozu a menší otěr. Kromě toho potřebujete menší montážní prostor u překladu.

 

Předsazená světelná závora (VLR)

 

Firma Hörmann nabízí v podobě volitelné předsazené závory velký přínos k bezpečnosti v prostoru vrat. Systém integrovaný v podlahovém profilu předem rozpozná překážku a zastaví vrata. Světelná závora je kompletně obklopena vodicími kolejnicemi. Je tedy vzhledově nenápadná a chráněná před poškozením.

JVP system s.r.o. 
Domažlická 194, 318 00 Plzeň

 

mobil: +420 727 960 360
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

© 2023 JVP system s.r.o.

SSL certifikát

Doporučujeme navštívit nabídku tepelná čerpadla.
Pro osvěžení doporučujeme navštívit stránky Zmrzlina Plzeň.